خانه

Changzhou Yutai Mould Co., Ltd. نمایه شرکت

نمایه شرکت

Changzhou Yutai Mold Co. Ltd. تولید کننده ماشین آلات و تجهیزات قالب است که طراحی، ساخت و فروش را یکپارچه می کند و متخصص در تولید انواع قالب های ماشین آلات و تجهیزات قالب گیری روتوم است.

ما با یک تیم طراح مجرب، خدمات یک مرحله ای مانند طراحی قالب (SOLIDWORKS، UG، PRO/E، CAD)، ریخته گری قالب، پردازش مدل، عملیات سطح و نمونه های قالب را ارائه می دهیم.

قالب های ماشین آلات و تجهیزات روتومولدینگ که تولید می کنیم عبارتند از: درام ها، جعبه های مربعی، برج های آبی، قایق های ماهیگیری، قایق های تهاجمی، قایق های توریستی، تاسیسات حمل و نقل و دیگر انواع ماشین آلات و تجهیزات روتومولدینگ و فروش انواع محصولات پلاستیکی روتومولدینگ و صادراتی. به خارج از کشور و غیره در سراسر جهان.

 

چین Changzhou Yutai Mould Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

مشاهده بیشتر درباره ما
شرکت ما

در طول سال‌ها، ما سخت تلاش کرده‌ایم تا نوسازی فروش قالب را ترویج و تحقق بخشیم و به طور فعال توانایی نوآوری مستقل کارمندان را پرورش داده و افزایش دهیم.بازسازی و ارتقاء همه جانبه سایت اصلی کسب و کار، امکانات و تجهیزات و مدیریت مدرن کامپیوتری.به امید ایجاد مشارکت های بلند مدت و کسب شهرت در بازار.

 

ما در حال افزایش مقیاس تجارت و مشتریان در سراسر جهان هستیم.ما با شهرت خوب خود اعتماد مشتریان خود را جلب کرده ایم.این به نوسازی کشور ما و ارتقای مبادلات اقتصادی و فنی با سایر نقاط جهان کمک می کند.ما همچنین مشتاق تقویت دوستی با سایر کشورها و ایجاد تأثیر مثبت هستیم.ما صمیمانه امیدواریم که شما و ما با هم، دست در دست هم آینده ای باشکوه بسازیم.

Changzhou Yutai Mould Co., Ltd.
1
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

آمریکای شمالی

آمریکای جنوبی

اروپای غربی

اروپای شرقی

آسیای شرقی

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

اقیانوسیه

در سراسر جهان

نوع کسب و کار

سازنده

مارک های : قالب یوتای

تعداد کارمندان : >100

فروش سالانه : >1000000

سال تاسیس : 2015

صادرات کامپیوتر : 80% - 90%